fbpx

Sidebar

Пятница, 02 февраля 2024 08:33

IV edycja projektu „Narodowa Reprezentacja Akademicka”

Written by

Akademia Marynarki Wojennej znalazła się na liście uczelni w IV edycji projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Narodowa Reprezentacja Akademicka” – na rok akademicki 2023/2024.

 

Połączenie nauki i sportu to wielkie wyrzeczenie, to ciężka praca, samodyscyplina, kolejne wyzwania. Metą są sukcesy i radość z wyników, nowych rekordów, pucharów, medali. Jednocześnie jest wielka duma, że nasi studenci tak godnie reprezentują Akademię Marynarki Wojennej w wielu dziedzinach sportu. Sukcesy te są możliwe dzięki ogromnemu wsparciu, jakie stwarza program. Studenci AMW to doskonali sportowcy posiadający klasy mistrzowskie m.in. w dyscyplinach sportu tj.: koszykówka, piłka ręczna, bobsleje.

 

 

Projekt „Narodowa Reprezentacja Akademicka” wspiera proces kształcenia studentów-sportowców. W jego ramach przekazywane jest dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych dla studentów-sportowców realizujących karierę sportową. Program zajęć dydaktycznych realizowany będzie w formie indywidualnej organizacji studiów w ciągu całego roku kalendarzowego, zgodnie z zaplanowaną liczbą dodatkowych godzin na danego studenta-sportowca.

 

 

https://www.gov.pl/web/nauka/narodowa-reprezentacja-akademicka---iv