fbpx

Sidebar

Пятница, 08 декабря 2023 11:50

Mikołaj z wyjątkową drużyną w AMW!

Written by

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, z czym naszym najmłodszym kojarzy się grudzień - czas wyczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, których namiastką są obchodzone 6. dnia tego miesiąca Mikołajki. W środę zawodnicy Suzuki Arka Gdynia byli wyjątkowo zabiegani, rozegrali wymagający mecz w Orlen Basket Lidze, ale już następnego ranka wcielili się w świąteczne role.

 

Znakomicie przygotowaną halę Akademickiego Centrum Sportu odwiedzili uczniowie szkół podstawowych z Gdyni i Rumi (Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernieckiego w Pogórzu, Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni, Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi, Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni). Frekwencja dopisała, podobnie jak humory rozentuzjazmowanej młodzieży, która wyraźnie nie mogła się doczekać spotkania z koszykarzami żółto-niebieskich. Naszych wyjątkowych gości powitał Rektor-Komendant AMW kontradmirał prof. dr hab. Tomasz Szubrycht, Prezes Klubu Suzuki Arka Gdynia Mateusz Żołnierewicz oraz Dyrektor ACS Dariusz Sapiejka.

 

Poza całą drużyną Krajowej Grupy Spożywczej Arki Gdynia o uśmiechy dzieci zadbali również przedstawiciele Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Każdy mógł skosztować przepysznych przekąsek przygotowanych przez tytularnego sponsora Klubu. Nie zabrakło elementów wspólnej integracji z zawodnikami, a nad tanecznymi rytmami wydarzenia czuwały tancerki Cheerleaders Gdynia Junior, które na co dzień występują podczas meczów na parkiecie Polsat Plus Areny Gdynia. Odwiedził nas nawet Święty Mikołaj i to na motocyklu!

 

Wspaniale spędzony czas w świąteczno-sportowej atmosferze dostarczył wszystkim uczestnikom żółto-niebieskich Mikołajek pozytywnych wrażeń. Dziękujemy za liczne przybycie, widzimy się za rok!

 

 

Źródło: Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia

Foto:Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia, R.Maślak