fbpx

Sidebar

Вторник, 20 марта 2018 13:54

MATLAB W AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI

Written by

Firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp. k. zaprasza pracowników uczelni oraz studentów na seminarium „MATLAB w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni”, które odbędzie się 27 marca 2018 r. w godz. 8.15-11.30 w Audytorium A Biblioteki Głównej AMW.

W czasie seminarium przedstawione zostaną informacje dotyczące oprogramowania MATLAB i Simulink, które pozwala na projektowanie, symulację i implementację systemów zawierających m.in. elementy przetwarzania sygnałów, systemów sterowania i komunikacji. Funkcjonalności oprogramowania umożliwiają przyspieszenie realizacji badań naukowych oraz projektów przemysłowych. Wykorzystanie oprogramowania, z którego mogą korzystać wszyscy pracownicy oraz studenci, będzie przedstawione na praktycznych przykładach.

Agenda

  1.

Wprowadzenie – licencja Total Academic Headcount na Twojej Uczelni

  2.

MATLAB wczoraj i dziś

  3.

Internet of Things z zastosowaniem tanich platform sprzętowych – Raspberry Pi, Simulink i kamera – zliczanie samochodów w ruchu ulicznym (pokaz)

  4.

MATLAB Online oraz MATLAB Mobile – dostęp do narzędzi MathWorks z każdego miejsca – wykorzystanie czujników w telefonie do własnych pomiarów

  5.

Simulink i Robot Operating System – łączenie się i tworzenie systemów robotycznych z automatyczną generacją kodu

Seminarium poprowadzą: dr Elżbieta Witkowska, mgr Remigiusz Lipiec, mgr inż. Konrad Fryga-Kolski