fbpx
Wydrukuj tę stronę

Kontakt

Akademia Marynarki Wojennej
im. Bohaterów Westerplatte
81-127 Gdynia
ul. Śmidowicza 69
Struktura

Biuro Rektora:


tel./fax: 261 26 25 20

Sekretariat Rektora:


tel.: 261 26 25 14
fax: 261 26 29 63
 

Radca prawny:


tel.: (58) 261 26 27 63
środa-czwartek 7.30 - 15.30
 

Kancelaria Jawna:


tel.: 261 26 27 51
fax.: 261 26 29 63
 

Kontakt dla mediów:


Rzecznik Prasowy
dr Radosław Maślak

tel.kom.: +48 694 476 492
email: rzecznik@amw.gdynia.pl
 

Kwestura:


tel.: 261 26 27 48

Dział Promocji i Wymiany Międzynarodowej:

Kierownik Działu
dr Radosław Tyślewicz
tel.: 261 26 25 17
email: r.tyslewicz@amw.gdynia.pl

mgr Karolina Budzisz
tel.: 261 26 28 33
email: k.budzisz@amw.gdynia.pl
 

Biuro Programu Erasmus+ :

Uczelniany Koordynator Erasmus+
mgr Monika Wysocka
tel.: +4826261262562  
email:mo.wysocka@amw.gdynia.pl

Zastępca uczelnianego koordynatora Erasmus+
mgr Ewelina Grzesik
tel.: +4826261262562  
email: e.grzesik@amw.gdynia.pl
 
 
Dziekanaty

Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich:

Bezpieczeństwo Narodowe
tel.: 26 126 23 66

Bezpieczeństwo Wewnętrzne
tel.: 26 126 22 58
 
Bezpieczeństwo w transporcie, spedycji i logistyce 
tel. 26 126 22 58 

Systemy Informacyjne w Bezpieczeństwie
tel.: 26 126 23 66

 

www: WDiOM
 

Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego:

 

Kierownik dziekanatu:

mgr Iwona Wenclewska
tel.: 261 262 794, 261 262 752
fax: 625 38 83
e-mail: i.wenclewska@amw.gdynia.pl

 

Dziekanat:

mgr Dorota Sołkiewicz

tel.: 261 262 610
e-mail: d.solkiewicz@amw.gdynia.pl

 
www: WNiUO
 

Wydziału Mechaniczno-Elektrycznego:

 

Kierownik Dziekanatu

mgr Monika Bielska

tel.: 261 26 26 35

e-mail: m.bielska@amw.gdynia.pl

pokój 110/5

 

 

Dziekanat

Beata Iwaniuk

tel.: 261 26 26 48

e-mail: b.iwaniuk@amw.gdynia.pl

pokój 151/5

 

mgr Beata Serafin

tel.: 261 26 26 48

e-mail: b.serafin@amw.gdynia.pl

pokój 151/5


 

www: WME

 

Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych:

 

Kierownik Dziekanatu

mgr inż. Ewa Kubicka-Ciaś
e-mail: e.kubicka@amw.gdynia.pl

 

Dziekanat

Anna Gurska

mgr Anna Maciejewska

Tel: 261 26 25 08

e-mail: dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl

 

 

www: WNHiS

 
 
Kształcenie

Kursy STCW/IMO - Ośrodek Szkoleniowy AMW:

tel.: 261 26 27 16
tel.: 261 26 26 21
 

Centrum Doskonalenia Kursowego (kursy MON):

tel.: 261 26 26 19
tel.: 261 26 29 96
 

Studium Języków Obcych:

tel.: 261 26 27 37
tel.: 261 26 27 86
 
LOKALIZACJA AMW