fbpx
wtorek, 11 06 2024 12:21

st. szer. pchor. Anna Klichowska w składzie reprezentacji Polski Rugby

Napisał

W dniach 07-09.06.2024 r. w miejscowości Makarska (Chorwacja) reprezentacja Polski Rugby 7 zdobyła złoty medal podczas I Turnieju Mistrzostw Europy. Do składu reprezentacji Polski została powołana st. szer. pchor. Anna Klichowska, zawodniczka Mistrzyń Polski „Biało-Zielone Ladies Gdańsk”, która odbywa aktualnie 12 - miesięczne szkolenie wojskowe kandydatów na oficerów w strukturach Batalionu szkolnego AMW. Polki pewnie wygrały 5 spotkań z reprezentacją Włoch, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Czech oraz Hiszpanii, a w finale zwyciężyły 12:10 z reprezentacją Francji.

W nadchodzących dniach reprezentacja Polski weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024. Do składu reprezentacji Polski powołana została st. szer. Anna Klichowska.

Serdecznie Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!