fbpx
wtorek, 15 11 2022 13:10

Konkurs wiedzy historycznej pn. „Wokół Powstania Listopadowego 1830 -1831 r.”

Napisał

W ramach obchodów „Dnia Podchorążego” 28 listopada 2022 r. o godz. 10.00 w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy historycznej pn. „Wokół Powstania Listopadowego 1830-1831 r.”. Przedsięwzięcie objęte zostało honorowym patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka.

 

Konkurs będzie miał formę quizu online. Będzie mogło w nim uczestniczyć jednocześnie 2000 osób w całej Polsce, jak też poza jej granicami. Udział w grze można wziąć za pomocą smartfona i jednocześnie obserwować imprezę na stronie https://www.youtube.com/watch?v=hbPTdWpCTxQ

 

Do udziału w quizie zapraszamy wszystkich chętnych. Celem konkursu jest propagowanie historii, krzewienie postaw patriotycznych i obywatelskich. Za organizację przedsięwzięć odpowiadają Departament Szkolnictwa Wojskowego MON, Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON,  Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie i Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie. Gospodarzami przedsięwzięcia będą płk prof. dr hab. inż. Przemysław Wachulak, rektor-komendant WAT oraz pani Ewa Kacprzyk – dyrektor WOLI. Autorem pytań quizowych jest pan Krzysztof Szewczyk – zastępca Dyrektora DSW.

 

 

Do pobrania:

 

- REGULAMIN KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ „Wokół Powstania Listopadowego 1830-1831 r.”

- INSTRUKCJA LOGOWANIA SIĘ W CELU UCZESTNICTWA W KONKURSIE WIEDZY HISTORYCZNEJW FORMIE QUIZU ONLINE „WOKÓŁ POWSTANIA LISTOPADOWEGO 1830-1831R.”

 

 

 

 

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia