fbpx
niedziela, 01 05 2022 18:56

Błyskawiczna Majówka z udziałem AMW

Napisał

 

W samo południe przy pięknej, słonecznej pogodzie w samym sercu Miasta z morza i marzeń ruszyła Błyskawiczna Majówka.

 

Na nabrzeżu przed okrętem ORP Błyskawica zgromadziły się setki turystów, mieszkańców Gdyni i regionu, aby uczestniczyć w inauguracji sezonu wystawienniczego ORP Błyskawica w 85-lecie jej jubileuszu. W ramach bogatego programu można było podziwiać koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej, musztrę paradną Kompanii Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej, występ Zespołu Wokalnego Klubu MW Riwiera, prezentacje grup rekonstrukcyjnych oraz skosztować pysznej wojskowej grochówki.

 

Przy tak silnej reprezentacji MW nie mogło zabraknąć i nas - AMW. Promując 100-lecie Akademii wpisaliśmy się w krajobraz imprezy, a największy aplauz otrzymał Pododdział Podchorążych z I roku w mundurach historycznych - dowodzony przez bsmt. pchor. Wojciecha Gozdowskiego. Duże zainteresowanie wzbudziło nasze stoisko promocyjne z akademickim okrętem podwodnym, który musiał i przetrwał silny "sztorm turystów".

 

Była to kolejna akcja promocyjna połączona z rekrutacją, która intensywnie prowadzona jest w różnych miejscach Polski i jesteśmy przekonani, że efektem będą przyszli podchorążowie, studenci AMW. GO FOR MORE!!!

 

Fot. RM

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia