STUDENTKO, STUDENCIE OCEŃ NAUCZYCIELI
niedziela, 22 marzec 2020 10:44

STUDENTKO, STUDENCIE OCEŃ NAUCZYCIELI

Studentko, Studencie,

Zajęcia na uczelni zostały odwołane, a nam wszystkim zalecono pozostać w domu. Może właśnie teraz jest czas na przemyślenia i podsumowania. Dlatego Akademia Marynarki Wojennej rusza z ankietą oceniającą nauczycieli akademickich i dziekanaty. 

Za pośrednictwem Prezydium Samorządu Studentów starostowie Waszych grup otrzymali mailem pakiet tokenów do logowania do ankiety, którą znajdziecie pod adresem www.samarzad.amw.gdynia.pl/ankieta.

Wypełniać ankiety, oceniać swoich wykładowców i pracę dziekanatów możecie do 19 kwietnia br. 

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Chcemy być coraz lepsi dla Was i dzięki Wam. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a ocena jednego nauczyciela trwa 2-3 minuty. 

Dla najbardziej aktywnej grupy przygotowaliśmy specjalną nagrodę: osobiste spotkanie z Rektorem-Komendantem, w czasie którego będziecie mieli niepowtarzalną okazję opowiedzieć o tym co Wam się na uczelni podoba a co nie, co jeszcze moglibyśmy zmienić, co zrobić, aby studia w AMW były jeszcze ciekawsze i fajniejsze. Dodatkowo grupa ta otrzyma także voucher na wspólne wyjście integracyjne, na przykład do kina. Oczywiście jak będzie to już całkowicie bezpieczne ? 

Sprawdzajcie maile, wypełniajcie ankiety, oceńcie swoich nauczycieli i swoją uczelnię. Podzielcie się z nami swoją opinią. Wspólnie zmienimy Akademię na lepsze.

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia