Ośrodek Szkoleniowy AMW (kursy STCW/IMO)

Ośrodek Szkoleniowy AMW (kursy STCW/IMO)

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczących ograniczenia pracy przez pracowników uczelni, w tym osób niebędących nauczycielami akademickimi informujemy, że działalność dydaktyczna Ośrodka zostaje zawieszona do odwołania.

Prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

ioo1kkdp1ks1ksdsa1wap1kontakt1

 

Rozpoczęta w 2017 roku budowa pływalni Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej została zakończona. W ramach powstałego kompleksu basenów powstały: basen sportowy o wymiarach 25 metrów długości i 23 metry szerokości (osiem torów każdy o szerokości 2,6 metra) oraz basen szkoleniowy z ruchomym dnem o głębokości 5,5 metra, długości 15 metrów i szerokości 8 metrów z wieżą/podestem do wykonywania skoków do wody, wyciągarką symulującą współpracę śmigłowca w akcjach podnoszenia z wody rozbitków i pneumatycznej tratwy ratunkowej. Basen szkoleniowy zapewnia profesjonalne prowadzenie szkoleń z zakresu ratownictwa morskiego (przeszkolenia w zakresie indywidualnych technik ratunkowych) zgodnego z wymaganiami Konwencji STCW.

10 30 ITR 011 10 30 ITR 018  10 30 ITR 020 

 

 10 30 ITR 023  10 30 ITR 030 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem/uaktualnieniem świadectwa przeszkolenia w zakresie indywidualnych technik ratunkowych do Ośrodka Szkoleniowego AMW. Gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie na obiektach Akademickiego Centrum Sportowego AMW. Wszelkie informacje dotyczące przeszkolenia w zakresie indywidualnych technik ratunkowych i przeszkolenia uaktualniającego ITR zawarte są na naszej stronie w zakładce KURSY SPECJALISTYCZNE

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia