fbpx

Dzień otwarty

Drodzy Państwo,
 
już za nieco ponad miesiąc, dokładnie 24 kwietnia, odbędzie się długo wyczekiwany Dzień Otwarty Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Po kilku latach przerwy, spowodowanej między innymi pandemią wirusa COVID – 19, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i otwieramy szeroko drzwi Akademii w celu umożliwienia zaznajomienia się z ofertą dydaktyczną Uczelni oraz jej infrastrukturą.
 
Podczas Dnia Otwartego udostępnione  dla Państwa zostaną m.in. sale wykładowe, laboratoria, symulatory, gmach Biblioteki Głównej oraz Akademickie Centrum Sportowe. W każdym z tych miejsc czekają na Państwa różne przygotowane aktywności – wykłady oraz warsztaty lub pokazy.
 
Rolę przewodników po Akademii pełnić będą podchorążowie, a goście mogą wziąć udział w ponad 30 aktywnościach na terenie całego kompleksu.
Serdecznie zapraszamy szkoły, grupy, firmy, organizacje oraz osoby indywidualne zainteresowane wzięciem udziału w Dniu Otwartym AMW.
 
UWAGA!
Aby wziąć udział w Dniu Otwartym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przysłać go na adres email:
 
Zostały przygotowane dla Państwa 2 formularze: indywidualny (dla osób indywidualnych) i grupowy (dla szkół lub innych grup zorganizowanych).
 
Należy również koniecznie zapoznać się z wszelkimi informacjami podanymi w formularzu oraz harmonogramie – jest to bardzo ważne, ze względu na panujące w AMW zasady i regulaminy.
 
W linkach poniżej znajdą Państwo wszystkie niezbędne dokumenty:

Do zobaczenia 24 kwietnia! 

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia